Skorzystaj z usług naszej agencji WordPress i ciesz się swoją stroną internetową

Tworzymy idealnie zakodowane, szyte na miarę strony internetowe WordPress, zawsze na czas i zgodnie z Waszym budżetem. Znajdziesz nas w Gdyni, Bytowie i Tucholi. Zamów darmową wycenę i umów się z nami na spotkanie!

Dowiedz się więcej Darmowa wycena
nasza oferta

Wysokiej jakości, idealnie zakodowane, spersonalizowane strony internetowe WordPress

Nasze dynamiczne i statyczne strony internetowe działają na dowolnej przeglądarce i urządzeniu. Dzięki naszym profesjonalnym witrynom zwiększysz zasięg działalności w sieci i zdobędziesz większe zaufanie dla swojej firmy. Wybierz naszą agencję WordPress i otwórz się na nowe możliwości!

Usługa

Wykonamy za Ciebie całe zadanie

Jeżeli dopiero zastanawiasz się nad stworzeniem własnej strony internetowej, pomożemy Ci w tym! Agencja Strony WWW Pomorze zrobi wszystko za Ciebie, doradzimy Ci w każdej kwestii.

Oferujemy:

 • Logo Twojej firmy
 • Pełny projekt graficzny + UX/UI
 • Napisanie za Ciebie całego tekstu
 • Oferujemy również fotografię na terenie województwa Pomorskiego i Kujawsko-pomorskiego, w tym obróbkę zdjęć, tak aby były idealnie przystosowane do Twojej strony internetowej
 • Następnie po akceptacji projektu graficznego, zakodujemy go dla Ciebie
 • Doradzimy w każdej kwestii związanej z informatyką, od wybrania domeny i serwera, dobrania funkcjonalności strony internetowej, po opiekę i obsługę techniczną witryny

Zgłoś się do nas po darmową wycenę! Każdy projekt traktujemy indywidualnie, więc ciężko podać z góry ustaloną cenę. Wyceny dokonamy do 24h, do tego czasu postaramy skontaktować się z Tobą telefonicznie lub mailowo, w zależności którą drogę komunikacji preferujesz.

Darmowa wycena

Usługa

Przekształcimy Twoją stronę w indywidualny projekt WordPress

Często zadawane pytania dotyczące konwersji niestandardowych motywów HTML do WordPress

W ostatnich latach w Internecie zmieniło się wiele rzeczy. Jeszcze 20 lat temu wszystkie strony internetowe były oparte wyłącznie na HTML i zawierały niewiele więcej niż tekst. Wraz z pojawieniem się nowych, ekscytujących platform, które pozwalają na znacznie bardziej solidną kontrolę zawartości Twojej witryny, wielu zdecydowało się odejść od surowego kodu HTML (który jest trudny i czasochłonny w edycji) i przejść na znacznie bardziej przyciągające wzrok platformy, w tym WordPress.

Jeśli nadal masz witrynę internetową opartą na surowym formacie HTML lub potrzebujesz solidnego zaplecza dla nowo utworzonego interfejsu użytkownika i chcesz przejść na WordPress, agencja Strony WWW Pomorze oferuje Ci usługę, której potrzebujesz.

Proces konwersji strony składającej się tylko z HTML, CSS i JS na w pełni dynamiczną stronę internetową przy użyciu zaplecza WordPress jest dość trudne i istnieje wiele szczegółów technicznych, które mogą uczynić go bardziej skomplikowanym, jeśli nie wiesz co robisz.

Dlatego zawsze lepiej jest zaufać renomowanej agencji WordPress, która ma doświadczenie w obsłudze tego procesu za Ciebie. Strony WWW Pomorze posiadają wieloletnie doświadczenie z różnymi platformami, więc możesz mieć pewność, że Twoja witryna jest w dobrych rękach. Podejmiemy dokładnie kroki, które trzeba podjąć, aby zaimplementować w pełni działający, wolny od błędów backend.

Czy mogę samodzielnie wykonać konwersję HTML do WordPress?

Generalnie nie i nie jest to zalecane. Proces jest dość trudny. Jeśli nie wiesz, co robisz, ryzykujesz popełnienie błędów.

Dlaczego powinienem przejść na WordPress?

HTML jest nadal prawidłowym rozwiązaniem dla wielu witryn, ale trudno zaprzeczyć, że witryny z zapleczem WordPress są znacznie łatwiejsze do dostosowania przez każdego, co otwiera o wiele więcej opcji, dzięki którym Twoja witryna będzie atrakcyjna dla czytelnika.

WordPress zapewnia swobodę tworzenia treści, jaką oferuje niewiele innych platform, a mnogość dostępnych wtyczek daje tak wiele funkcjonalnych opcji, że z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Czy możesz edytować kod HTML w WordPress?

Tak, jest technicznie możliwa edycja HTML w WordPress. Możesz po prostu wywołać edytor tekstu i zacząć edytować kod HTML, ale nie zalecamy tego w ogóle. Edycja HTML bez staranności zawsze kończy się pogorszeniem sytuacji.

A co z elementami mojego kodu HTML, które nie są związane z projektem, czy zaimportujesz je?

Tak, importujemy wszystkie atrybuty meta, w tym tytuł, opis, obraz OG, itp. Nie musisz się martwić, że poprzednia optymalizacja SEO zgubi się w procesie konwersji.

Usługa

Posiadasz projekt zrobiony w Photoshopie lub Adobe XD? Zakodujemy go dla Ciebie w WordPress

Chcesz funkcjonalnego WordPressa, zleć projekt! Ponieważ agencja programistyczna WordPress, taka jak nasza, pomoże przekształcić Twój projekt w w pełni edytowalne witryny WordPress przy użyciu najnowszych technologii:

Często zadawane pytania dotyczące niestandardowego motywu PSD do WordPress

 • Zaczynamy od analizy Twojego projektu i uporządkowania go. Wyodrębnimy wszystkie niezbędne obrazy, logo i ikony.
 • Rozpoczynamy kodowanie projektu w responsywnym i dynamicznym HTML5 i CSS3.
 • Dzięki naszej pracy pliki CSS i JS wymagane przez każdy szablon są podzielone na zgrabne małe pakiety, co znacznie skraca czas ładowania strony.
 • Wykorzystując WordPress, zamieniamy Twój front-end na w pełni edytowalne dynamiczne strony internetowe. Nie boimy się używać najlepszych wtyczek na rynku - w tym Advanced Custom Fields, SEO by Yoast, Wordfence, a także używamy wtyczek, takich jak WPML, do wielojęzycznych witryn internetowych.
 • Testujemy witrynę na wielu przeglądarkach, systemach operacyjnych i urządzeniach. Dbamy o to, aby Twoja witryna wyświetlała się poprawnie niezależnie od przeglądarki użytkownika końcowego. Nie zakończymy testowania i optymalizacji kodu, dopóki nie uzyskamy wyniku powyżej 90 zarówno w GtMetrix, jak i Google Page Speed.
Co to jest motyw WordPress?

Motyw WordPress decyduje o ogólnej estetyce Twojej witryny. Jest to bardzo szerokie pojęcie i obejmuje wiele funkcji witryny. Twój motyw określa schemat kolorów, styl nawigacji, projekty przycisków i różne inne elementy witryny, które składają się na jej indywidualny wyraz. Niezależnie od tego, czy prowadzisz bloga, czy też pełną witrynę internetową, motyw, który wybierzesz, będzie miał ogromne znaczenie.

Z bardziej technicznego punktu widzenia motywy opierają się na plikach zwanych szablonami i to one decydują o wyglądzie motywu, a także o udostępnionej przez niego funkcjonalności. Wszystko to sprawia, że WordPress jest niezwykle elastycznym narzędziem, z którego można efektywnie korzystać nawet bez rozległej wiedzy technicznej na ten temat. Ale nasza agencja WordPress jest w stanie zrobić z nim rzeczy, o których Ci się nawet nie śniło.

Jakie są podstawowe pliki motywu WordPress?

Podstawowe pliki tworzące motyw WordPress to index.php, header.php, footer.php, style.css, functions.php. To pięć plików, bez których Twoje motywy WordPress nie mogą działać.

Z jakimi aplikacjami projektowymi pracujesz?

Chociaż nasza usługa nosi nazwę PSD do WP, to w rzeczywistości obsługujemy szereg aplikacji projektowych i mocno wierzymy, że dajemy naszym klientom dużą ilość opcji. Oprócz Photoshopa, nasza agencja WordPress obsługuje konwersję Sketch, Illustrator, InDesign, Figma i Adobe XD do WP.

Jak długo zwykle trwa konwersja?

Zwykle konwersja trwa około dwóch tygodni. Zależy to jednak całkowicie od wielkości i złożoności projektu oraz umiejętności agencji WordPress. Skontaktuj się z naszym zespołem, a chętnie omówimy z Tobą szczegóły.

Usługa

Posiadasz projekt zrobiony w Photoshopie lub Adobe XD? Zakodujemy go dla Ciebie w statyczną stronę internetową

Chociaż nie można zaprzeczyć zaletom WordPressa, istnieją pewne kwestie, które PSD do HTML może rozwiązać. W każdym momencie klienci mogą się zdecydować na przejście bezpośrednio z PSD do HTML, jeśli chcą mieć statyczną stronę internetową. Statyczne strony internetowe, choć mają swoje wady, mają również kilka wyraźnych zalet:

Często zadawane pytania dotyczące konwersji PSD do HTML

 • Szybszy czas wczytywania i mniej narzutów - przejście z PSD do HTML pozwala znacząco przyspieszyć działanie witryny, aby mogła  ona zaprezentować się w pełnej okazałości.
 • Opcja ta gwarantuje, że Twoja witryna nie wykorzystuje niepotrzebnych danych. Ostatecznie nie ma znaczenia, jakiej przeglądarki używasz, Twoja witryna wczytuje się bardzo szybko, a wszystko to dzięki własnemu przepływowi pracy z wykorzystaniem WebPack. Szybkość ładowania tego rodzaju stron sprawia, że zawsze gwarantujemy wynik 90 lub wyższy zarówno na GTMetrix, jak i na stronie Google.
 • Gwarantujemy również doskonały UX. Dzięki doskonałemu i zoptymalizowanemu kodowi Twoi klienci nie będą mieli problemów z poruszaniem się po witrynie.
 • Masz również gwarancję, że za rok lub dwa Twoja strona będzie dalej działała tak samo, i nie wymaga ona stałej opieki nad aktualizacją wtyczek, tak jak w przypadku WordPress.
Czy ręcznie kodowane znaczniki HTML / CSS są lepsze? Dlaczego nie powinienem po prostu użyć darmowego programu do generowania strony?

Tak, ręcznie kodowany HTML / CSS jest znacznie wydajniejszy i bardziej niezawodny, niż kody generowane przez gotowe programy. Prawie żadna komercyjna witryna internetowa nie korzysta z generatorów kodu, ze względu na ich nieelastyczność i wszystkie błędy, które zostają wprowadzone do kodu.

Jakie przeglądarki obsługuje tworzona witryna HTML?

Nasze witryny internetowe obsługują wszystkie najnowsze popularne przeglądarki, a nasz proces opracowywania zapewnia, że wyświetlają się one poprawnie na wszystkich urządzeniach.

Martwię się o przekazanie projektu osobie trzeciej, jakie mam zabezpieczenia?

Zdajemy sobie sprawę, że projekty naszych klientów są dobrze wykonane i wartościowe, i rozumiemy, jeśli wahasz się przed wysłaniem ich do nas, dlatego z przyjemnością podpisujemy umowę NDA (umowa o zachowaniu poufności) przed rozpoczęciem projektu.

Czy świadczycie usługi poufne?

Tak. Chociaż mamy klientów, którzy uwielbiają wyświetlać nasze logo i nazwy, większość naszych klientów jest poufna. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest posiadanie agencji usług WordPress, w której wszystko jest w 100% poufne i zamierzamy świadczyć taką usługę.

Goni Cię termin?

Usługa

Strona ASAP w HTML lub WordPress

Koszt pozyskania nowego klienta jest pięciokrotnie wyższy, niż koszt utrzymania klienta, a niedotrzymanie terminu to najszybszy i najpewniejszy sposób na utratę biznesu i zaufania klienta. Nie pozwól, aby stało się to z Twoją firmą!

Oferujemy usługi programistyczne ASAP (błyskawiczne) WordPress, które oznaczamy najwyższym priorytetem. Bez względu na to, jak bliski jest termin realizacji projektu, jeśli jest to fizycznie możliwe, pomożemy Ci w dotrzymaniu terminu i przedstawimy klientowi w pełni działający i wolny od błędów produkt. Nie wahaj się i skontaktuj się z nami, abyśmy mogli ustalić szczegóły!

Potrzebuję Pomocy na wczoraj

OSTATNIE PROJEKTY

Wysokiej jakości, spersonalizowane strony internetowe WordPress, które ostatnio wykonaliśmy dla naszych klientów

Współpracowaliśmy z przedsiębiorcami w całej Polsce, tworząc witryny internetowe przy użyciu najnowszych technologii i technik - o czym świadczą referencje. Wiele firm nam ufa i zleca rozwój swoich stron internetowych. Dbamy o to, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług.

CERAMIKA RYŚ

1,7s

Szybkość ładowania:

ceramikarys.pl

PageSpeed wynik:

A (99%)

KBElectric

2,2s

Szybkość ładowania:

kbelectric.pl

PageSpeed wynik:

A (94%)

NCUBE:

Celem tego projektu było stworzenie lekkiej i płynnie działającej strony dla sklepu z ceramiką użytkową. Kierownik sklepu może samodzielnie tworzyć i dodawać nowe produkty na stronę, ich opisy oraz cenę. Została również zaimplementowana funkcja prowadzenia stanu magazynowego, w którym kierownik może ustalić czy sprzedaż jest prowadzona do wyczerpania zapasów lub na zamówienie. Klienci, którzy zalogują się na stronę sklepu mają zapamiętany koszyk oraz historię zamówień. Więcej o tym produkcie można nas dopytać telefonicznie lub mailowo.

Nasza Agencja WordPress stworzyła zupełnie nową stronę internetową dla firmy elektrycznej KBElectric od A do Z. Założeniem było stworzenie unikalnego projektu, z elementami animacji. Celem było przedstawienie inteligentnej, technicznej i zmotywowanej firmy w oryginalny sposób, w przeciwieństwie do czegokolwiek innego, co można zobaczyć w przypadku tej branży. Dodatkowo prowadzimy kampanię reklamą w Google i możemy się pochwalić 100% widocznością oraz top1 w sieci w regionie od Nowego Dworu Gdańskiego do +30km w okolicy.

KBElectric:

Zbuduj swoją wysokiej klasy witrynę internetową z naszą Agencją WordPress!

Chętnie pomożemy Ci w realizacji Twoich projektów.